Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #555906

ez így igaz, a lényeg hogy legyen rendszer a dologban,tisztánlátás és önfegyelem,lehet hiba volt kilépni,a lekötés megvolt,kíváncsian várom a folytatást