Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #555899Én ennyi adatra nem figyelek amit most felsoroltál, biztos hasznos meg minden, de a túl sok szerintem összezavar. Részemről marad a chart, azon rajta van minden ami kell nekem. Igaz hogy egy kicsit több önbizalom kell hozzá ha az ember csak ezt használja, feltételezve hogy saját kútfőből dolgozik, de hozzá lehet szokni. Néha elég nehéz szembe menni a teljesen mást szajkózó fundás hírekkel/adatokkal, de a tőzsdei kereskedéshez elengedhetetlen az, hogy az ember bízzon magában és a döntéseiben. Nekem a tech elemzés adja meg ehhez a biztonságérzetet, ha úgy tetszik mankót, másnak meg a hírek/adatok esetleg a saját megérzéseinek/tapasztalati tudásának követése. Mindenkinek kell v.miféle kapaszkodó.