Hozzászólás
Borskagörögöket veszik,spanyolokat veszik,huf izmozik,carry devizák kezdenek magukhoztérni,arany emelkedik,eurusd se akar tovább esni,valahogy olyan kilövés elötti hangulatot érzek,persze semmi funda támogatottság,aranyból és dollárból kiindulva inkább jegybanki stimulus hatás