Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Borska

görögöket veszik,spanyolokat veszik,huf izmozik,carry devizák kezdenek magukhoztérni,arany emelkedik,eurusd se akar tovább esni,valahogy olyan kilövés elötti hangulatot érzek,persze semmi funda támogatottság,aranyból és dollárból kiindulva inkább jegybanki stimulus hatás