Re: nincs cím
Borska Előzmény: #555888igen,lehet elkapkodott dolog volt,de nem szeretem ezt a szöszmörgést,ebből szokott bazi menet kikerekedni,nekem a hetes képek nem tetszenek,illetve hogy ismét előtérbe kerül a kockázatvállalási üzemmód,spanyolok is nagyon lapítanak nemá hogy hétvégére összerittyencsenek megint valami felemelő jó hírt,és félek mol-tol is nagyon megállt ezen a szinten,ha pattanik ,megsegítve richterrel és otpvel,hm,bármi lehet
....nálam fő a nyugi és a biztonság ,az viszont tuti hogy a zárás üteme nagyon szerencsétlenre sikerült,az elmult pár perc fényében