Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #555882

Szerintem korai volt, bár a végén azért még várható egy felkötés. Nem tudom, nekem nem úgy tűnik hogy annyira bikák lennénk. Én a jövő hét történéseit még mindenképpen megvárom, annál is inkább, mert chart alapján lefelé várom még mindig a bux-ot, rövidtávon legalábbis biztosan.