Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #555836Van itt egy osztrák törzsvendégünk minden nap a kávéházban..korábban a Raiffeisen banknak volt a tartományi -ingatlanos igazgatója :_)) most itt vett egy farmot, meg halastavat :D
szerintem is sokkal kevesebbet dolgoznak mint mi...de mindenkinek audija, BMW -je, Mercedes -e van...egy itteni fickó trélerekkel hordja a kocsikat kis falukban levő Mercedes szalonokba...már az vicc hogy kis falukban is van Mercedes szalon :DD és alig győzi a munkát
no beszélgettem vele.....kérdeztem hogy ugye milyen jók az utak mindenhol..mikor csinálták ezeket az utakat ?
- hát úgy 15-20 éve a többségét.
azalatt nem ment annyira tönkre - vagy nem egyszerre...no és amikor megépítik az utakat nem spórolják ki belőle az anyagot.