Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #555836

Van itt egy osztrák törzsvendégünk minden nap a kávéházban..korábban a Raiffeisen banknak volt a tartományi -ingatlanos igazgatója :_)) most itt vett egy farmot, meg halastavat :D

szerintem is sokkal kevesebbet dolgoznak mint mi...de mindenkinek audija, BMW -je, Mercedes -e van...egy itteni fickó trélerekkel hordja a kocsikat kis falukban levő Mercedes szalonokba...már az vicc hogy kis falukban is van Mercedes szalon :DD és alig győzi a munkát

no beszélgettem vele.....kérdeztem hogy ugye milyen jók az utak mindenhol..mikor csinálták ezeket az utakat ?

- hát úgy 15-20 éve a többségét.

azalatt nem ment annyira tönkre - vagy nem egyszerre...no és amikor megépítik az utakat nem spórolják ki belőle az anyagot.