Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #555831nem volt 40év komcsi kisérletezgetés.. és a pénzek nagy részét nem lopták el hanem visszaforgatják..amúgy én sem értem a jólét okát..5x annyi pénzt keresnek mint mi és felét dolgozzák..miközben az árak a boltokban hasonlóak..
a szolgáltatás az drága..az tény..