Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #555831

nem volt 40év komcsi kisérletezgetés.. és a pénzek nagy részét nem lopták el hanem visszaforgatják..amúgy én sem értem a jólét okát..5x annyi pénzt keresnek mint mi és felét dolgozzák..miközben az árak a boltokban hasonlóak..

a szolgáltatás az drága..az tény..