Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #555796

Ausztriában is sok kis üzlet döglődik most...kis falukban kihaltság van, kisvárosokban ahol forgalmas helyen van a bolt ott azért megélnek.

ahol sok ember van ott meg itteniekhez képest irtó nagy forgalom van..

de tény hogy akárhol lehetne most ausztriában üzletet bérelni..Oberwartban a főutcán, Oberpullendorfban stb...szóval bárhol.

egyébként számomra is relytély hogy az egész Ausztria miből él meg, miből tartja el magát...mert még nem tudtam kitaláni....:-))) de a legutolsó kis utcában is tükörsima az út, és látszik hogy a köztereket tisztán tartják, sőt mindent....hogy honnan van/volt rá az a rengeteg pénz....