Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #555796Ausztriában is sok kis üzlet döglődik most...kis falukban kihaltság van, kisvárosokban ahol forgalmas helyen van a bolt ott azért megélnek.
ahol sok ember van ott meg itteniekhez képest irtó nagy forgalom van..
de tény hogy akárhol lehetne most ausztriában üzletet bérelni..Oberwartban a főutcán, Oberpullendorfban stb...szóval bárhol.
egyébként számomra is relytély hogy az egész Ausztria miből él meg, miből tartja el magát...mert még nem tudtam kitaláni....:-))) de a legutolsó kis utcában is tükörsima az út, és látszik hogy a köztereket tisztán tartják, sőt mindent....hogy honnan van/volt rá az a rengeteg pénz....