Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

banyaiz Előzmény: #555788

Ezt Bud tudná esetleg megmondani, ő a specialista , nem tudom igazán ott milyen forgalmak vannak, azt tippelném osztrákok kicsit többet költenek el ilyen helyeken, de nem tudom.