Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #555718

úgy sem értik..Orbán jó tárgyaló..látszik elmennek a falig ha kell..

néha eljátszák az értetlent a műhüjét..ez taktika egy elgondolás mentén..

ha nem vége mindennek..de én egy tudatos mozgásnak látom..msot feszes a húr de sztem még áttárgyalják még az eus- kvótákat..amiket a komik szotyiért 30ezüsttért eladtak..

vagy van egy nagyobb zsuga..egy b terv..új forint euból kilépés..vagy egy partizán euro bevezetés..