Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #555718úgy sem értik..Orbán jó tárgyaló..látszik elmennek a falig ha kell..
néha eljátszák az értetlent a műhüjét..ez taktika egy elgondolás mentén..
ha nem vége mindennek..de én egy tudatos mozgásnak látom..msot feszes a húr de sztem még áttárgyalják még az eus- kvótákat..amiket a komik szotyiért 30ezüsttért eladtak..
vagy van egy nagyobb zsuga..egy b terv..új forint euból kilépés..vagy egy partizán euro bevezetés..