Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #555689

Azért én bírom őket :-)) nem hülyék ám..minden amit mondanak, az pontosan előre el van tervezve, az orruknál fogva vezetik a külföldi szervezeteket, akik pláne nem magyarország érdekeit tartják szem előtt....naná hogy ott ejtik át őket ahol lehet... :-)))