Re: nincs cím
gilgalad Előzmény: #555718Kedves Bud,
ha nem menne itt ez baromi átlátszó szájkarate, pávatánc, színészkedés akárminek nevezzük, amit kormányunk előad a közutálatnak örvendő IMF-nek, és helyette már rég megállapodtunk volna, akkor több száz milliárdokban mérhető lenne a finanszírozási nyereség. Kamatok, CDS, árfolyam (hitelek és kamatai törlesztése) révén. De nem ők izmoznak, igazán fondorlatosan beállítják a hitelezőinket szemét rablóknak, és a szájukba adnak olyan ötleteket, amit nagyon is a kormány eszelt ki!
A megállapodás jelentette nyereségből, pedig el lehetne indítani értelmes programokat. Persze nekik a legértelmesebb program az ölebeik kitömése EU-s pályázati pénzekből...