Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #555761Sziasztok! A mai nap sem hozott idáig semmilyen meglepetést, Otp egyelőre emelkedget, Mol-t megfogta az ékelődés felső szára ahonnan elvileg majd lefelé kéne megindulnia hogy kijelőlje az éken belül az utolsó 5. hullám végpontját, Bux szintén pontosan az ék felső száráig ment fel a tegnap említett 800-as szintig, hati pedig szintén hozta nagyjából a várt 19.100-at. Innen én lefelé várom őket is, bár lehet hogy ez nem ma fog megtörténni, hanem a jövő héten csak, a mai napot meg eloldalazgatjuk talán, bár én shortban ülve azt sem bánnám ha esnénk. Bocs a longosoktól!