Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #555730

Az egy másik dolog hogy nálunk azért még igy is nagy szegénység van.....de én is mondhatnám hgy az Amerikai Flextronics itt Sárváron 3 műszakra fizet 68.000 -72.000 forintot.

röhejes.....

mindenkinek 280.000 - 350.000 -nek kéne lenni a minimálbérnek, akkor más lenne a helyzet....csak a átállás lenne nehéz...mert a maradék gyárak is rögtön pakolnának...

tehát míg fel nem épülne az itthoni kereslet, fogyasztás addig államcsőd körüli helyzet lenne.