Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #555730Az egy másik dolog hogy nálunk azért még igy is nagy szegénység van.....de én is mondhatnám hgy az Amerikai Flextronics itt Sárváron 3 műszakra fizet 68.000 -72.000 forintot.
röhejes.....
mindenkinek 280.000 - 350.000 -nek kéne lenni a minimálbérnek, akkor más lenne a helyzet....csak a átállás lenne nehéz...mert a maradék gyárak is rögtön pakolnának...
tehát míg fel nem épülne az itthoni kereslet, fogyasztás addig államcsőd körüli helyzet lenne.