Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Euroman Előzmény: #555766

ja, csak azt nem értem, hogy a burgenlandi kis éttermek, cukrászdák, magyarhoz nagyon hasonló, sőt néha olcsóbb árakkal simán kitermelik ezeket a béreket, pedig a forgalmuk sem nagyobb....vajon hogyan??