Re: nincs cím
banyaiz Előzmény: #555718Bírom én is őket, főleg akkor lenne határtalan a szeretetem az irányukba ha egy lámpavason látnám himbálózni őket, ott lenne a legideálisabb pozíciójuk. Sokáig folytatják ezeket a "nagy átejtéseket" és az ország sokáig élvezheti ennek "hasznát" még előfordulhatnak ilyen extrém dolgok is.:)
Ezek a bérek amiket említesz akkor lennének reálisak ha te pl azt látnád a cukrászbizniszben, hogy annyira pörög fel kell venned még 5 embert és mindegyiknek fizetsz papíron 300 k-t nyugodtan mert belefér.
Kb ilyen messze vagyunk ilyen dolgoktól.