Re: nincs cím
Euroman Előzmény: #555718mert persze külföldön csupa hülye van....xarért-hugyért megyünk be a munkahelyre, abból semmire nem telik....minimálbér, közmunka, ingatlan árverés, átlag 12 éve gk. park, legatyásodás....ez megy...tőlünk nyugatra tényleg rögtön újat vesznek, mi elhozzuk a lomit, és még a lomis is jól él....mert tele van csóró vevőkkel!