Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Borska

és egy apró szeletke a Mo-i vezető gazdasági szakemberek hozzáállásából :

"Egy gazdaságpolitikai helyzetértékelő dokumentumot küldött a magyar kormány szerdán a nemzetközi szervezeteknek - nyilatkozta Varga Mihály tárca nélküli miniszter a Duna TV Közbeszéd című csütörtöki műsorában. A magyar főtárgyaló említett néhány pontot, amelyekben szerinte gyorsan meg lehet állapodni, azonban a vitás kérdésekről nem beszélt. Megismételte, hogy a kormány és a nemzetközi szervezetek eltérően látják a 2013-as növekedést, de a magyar fél bízik abban, hogy beindul a belső fogyasztás. Ezt azzal indokolta, hogy ha a hűtőszekrény elromlik, azt előbb-utóbb le kell cserélni."

..bravúros észjárás