Re: jh 2012. szeptember 19. 17:41 BudFox Előzmény: #554803 hát USA most meg éppen felfelé megyeget mostan.....mindig megtréfálják, szivatják az egész világot.... mindegy...csak holnapra menjenek lefele... :-)