Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: jh

BudFox Előzmény: #554803

hát USA most meg éppen felfelé megyeget mostan.....mindig megtréfálják, szivatják az egész világot....

mindegy...csak holnapra menjenek lefele... :-)