Re: jh
Frontin Előzmény: #554776Nem tudom, nagyon bizonytalan minden. Nagyon sokan várják a rövid korrekció után az újabb vágtát fölfelé. Én most megfogadtam, hogy ráülök a kezeimre, és a chartban bízva megpróbálom lekereskedni amit látok. Én azt látom, hogy csatorna tetejénél vagyunk, és elég szép potenciál van lefelé az aljáig. Szeretnék végre egy jól kifuttatot pozin sokat fogni, nem csak 100-200 pontot. Bár az igazat megvallva még ha le is megyünk az aljáig, akkor sem biztos hogy őrülten sokat esünk, hiszen enyhe eséssel/oldalazással is bevárhatjuk az alját, akkor "csak" 500-600 pont lenne rajta. Ha meg fölfelé mennénk és átütnénk a csatornát fölfelé, akkor ahhoz lehet jó stopszintet párosítani.