Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Borska Előzmény: #554052

Na Bud,akkor kösd föl jóóó alaposan a gatyád,mert ami forexen megy,ahhoz képest a bét meseautó,egy pénteki NFP adatnál nemfigyelsz,kapkodsz és fűstöl a számla,kezd el most demón hogy az alapfogások meglegyenek,mint csúszóstop,összetett megbízások,indik ismerete,és csak azután,mikrolotos számlával,ha nemakarsz 1hónap alatt elvérezni,más világ,szép de veszélyes...