Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #554024én meg nem tudok már ráadni....tegnap, illetve péntek óta full shotban vagyok....egyetlen rossz hír hogy pénteken túl hamar adtam el a longokat, és nyitottam shortokat...várni kellett volna...de hát ez van...
majd a forex :D