Re: nincs cím 2012. szeptember 18. 9:25 Borska Előzmény: #554018 19k alatti tartósabb hati a vágyam ,első körböl, azután meg kierül :) stoppokat betettem,nehogy csúnya rongálás legyen számlaügyileg