Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #553604

Egyelőre relatíve erősnek tűnük, de azért van honnan esni. Mol szerintem első körben min. visszamászhatna 300-400 közé, Otp meg mondjuk 4K környékére. Ez minden különösebb indok nélkül benne van a pakliban.