Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #553601

Én is szeretnék némi korrekciót,de most relatív erősnek tűnünk,nem nagyon látom hogy mellik tudna egy combosabb zakót bemutatni...