Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #553601Én is szeretnék némi korrekciót,de most relatív erősnek tűnünk,nem nagyon látom hogy mellik tudna egy combosabb zakót bemutatni...
Én is szeretnék némi korrekciót,de most relatív erősnek tűnünk,nem nagyon látom hogy mellik tudna egy combosabb zakót bemutatni...