Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Frontin Előzmény: #553596

Sziasztok! Úgy látom most van esély egy korrekcióra, ami még ha egy nagyon alacsony szintre menne is csak le, akkor is min. benéz 19K alá szvsz. Én mindenesetre hosszabb távon szeretném ezt a pozit futtatni, így nem lenne ellenemre egy méretesebb esés sem. Ezek a vágyaim, hogy aztán mi lesz a valóság az élet eldönti majd. Egyelőre annak is örülnék, ha a profitvédőt lejjebb húzhatnám.