Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #552828egy ilyen napon persze semmilyen rossz hír nem kerül előtérbe....
tegnap délután még azzal volt tele a sajtó hogy Amerikai hadihajók Líbia v. Libanon..most én sem tudom...Áll a bál stb...
Ma már biztosan odébb hajóztak :-)) másik országot kerestek maguknak :D