Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #552828

egy ilyen napon persze semmilyen rossz hír nem kerül előtérbe....

tegnap délután még azzal volt tele a sajtó hogy Amerikai hadihajók Líbia v. Libanon..most én sem tudom...Áll a bál stb...

Ma már biztosan odébb hajóztak :-)) másik országot kerestek maguknak :D