Re: nincs cím 2012. szeptember 14. 16:48 big-ebuy Előzmény: #552827 ma még nem.....doji lesz a napos,hetesből ha nincs tele a gyrtya ,ok új csúcson ...bár ott az se mérvadó..rsi viszont meg a cci igen