Re: nincs cím
big-ebuy Előzmény: #552844pl erre egy magyar ki a freei dossziéba volt Ausztráliába emigrált 56 ba vagy után lakatosként,hajókat javított és mikor jött egy ajánlat csináljon céget,ott kezdődött neki a kánaán mikor hozták a munkákat neki...szinte szóképesen beszél,látszik nem tanult ember,de Munk Péter közeli vagyona van....
Soros viszont ésszel is élt,pláne a mérnök testvére.....