Re: nincs cím
big-ebuy Előzmény: #552839azóta ezek a szerencse spekik kihaltak,térnek át máshová.....volt egy cikk erről 2hete kb:)ma még nincs globális rend a pénzügybe ,márpedig ez 3év kb mire rendbejön ha jön,addig tiri- tarka napok jönnek,bár sztem a régi ath lesz a nagy medve kezdete,usa piacoknál nézve....
globális motor is behalt,nincs virágzó usa mint 1970évektől..hány milliomos is lett "semmi tudás",kis szerencse révén a reál gazdaságba is,aztán jött 1996-1999dotcom bomba,utána kína......ma mi hajtsa fel a globális motort????