Re: nincs cím
Frontin Előzmény: #552834Mint a régi szép időkben. Szinte mindegy volt mit vesz az ember, minden szép komótosan emelkedett, mindenféle idegeskedés nélkül, akár évekig. Persze ez egy rövidebb távon befektető spekinek nem éppen a kánaán, inkább a befektető típusú tradereknek való.