Re: nincs cím 2012. szeptember 14. 16:57 Euroman Előzmény: #552824 én örülnék....nem kellenek az ilyen elkefélt hülyén emelkedő napok...3 nap napi 1-1,3 % plusz jobb lett volna nekem