Re: nincs cím
Kissherceg Előzmény: #552333az egész totál értelmetlen... azért kellett bejelenteni, mert más már nem veszi a gagyi papírjaikat. Az összeg nagyon kevés az eddigiekhez és a gazdasághoz mérten, de ez usa topik :)
az egész totál értelmetlen... azért kellett bejelenteni, mert más már nem veszi a gagyi papírjaikat. Az összeg nagyon kevés az eddigiekhez és a gazdasághoz mérten, de ez usa topik :)