Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Kissherceg Előzmény: #552333

az egész totál értelmetlen... azért kellett bejelenteni, mert más már nem veszi a gagyi papírjaikat. Az összeg nagyon kevés az eddigiekhez és a gazdasághoz mérten, de ez usa topik :)