Hozzászólás
Borskaegy dolog ami elgondolkodtat,eddig QE-ket rv és árupiaci esés előzte meg,ahogy árazták a recesszió illetev az a közeli állapotot,most a QE a munkaerőpiaci helyzet és a manufaktúra mutatók fokozatos romlása miatt van,vagyis egy amúgy szárnyaló rv piac alá dörrentetttek még oda,mi lesz ha lefordulunk ? mert akkor nem lesz mit lépni, már ez is kezd a móka kategóriába tartozni QE1-2-3 :) evvel fújtak még egy jó nagyot az rv léggömbbe,és szerintem némi hitelességi problémát okoztak maguknak,kiváncsi leszek a nagyok hogy értékelik,pár nap happy szinte tutibiztos,de mi lesz aztán?
ez a 40M os jelzálogfedezetes eszközvásárlás nem igazán értem miként fogja a munkaerőpiacot előrébb vinni,de gondolom az okosok értik az összefüggést,mert ez a lyukas zsákba belemerek még egy vödör cuccot effektus eddig