Re: nincs cím 2012. szeptember 13. 19:51 BudFox Előzmény: #552304 Na ki a KIRÁLY ? :DD hogy maradtam longban :D (egyébként a vezetéknevem szerint én :-) ) no.....Börni, most örülök hogy feldumáltad a piacokat .-))