Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #552304

Na ki a KIRÁLY ? :DD hogy maradtam longban :D

(egyébként a vezetéknevem szerint én :-) )

no.....Börni, most örülök hogy feldumáltad a piacokat .-))