Hozzászólás
BorskaFED meglépte,sőt még a kamatpályát is korrigálta,engem meglepett a dolog,de a longnak egyenlőre jó,holnap pozik stoppja nullába húzható lesz,de valahogy mintha ezt árazta volna a piac,egy havi 40milliárdos hirre eurusd "csak" 40pipet ugrott,az valamit sejtet,a világban tovább tart a profitinség által generált emelkedés,meg meg szaggatva a világgazdaság stagnálásától illetve csökkenésétől tartó félelemmel,cifra napokra számítok új csúcsokkal (lefordulás elött)
....kiderül