Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #551603

csak a kapzsiság sokszor felülkerekedik..és abból bukta van mindig :-(

de már fejlődök...megtanultam fordítani gyorsan..amikor csak kell...

egyébként ez volt a legnehezebb : benne vagy egy jónak hitt pozícióban, ami valóban jó is volt eddig...és meg kell válni tőle, és hátra arcot csinálni......az ember nehezen akar mindig megválni attól ami addig jól működött.