Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Kissherceg Előzmény: #549822

japán meg az éves hiány 250%-n és a kutyát nem érdekli.. olyan adatokba kapaszkodsz, ami eleve hazugság... :) Hülyeségekkel ne terheld magad...