Re: nincs cím 2012. szeptember 7. 14:55 BudFox Előzmény: #549818 szűk stop -al bármit lehet.. 26.000 nem mostanában lesz szerintem...éves hiány 97 % ánál vagyunk most...jövő hónapban kiborul a bili ha 100 % fölé megyünk.