Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Kissherceg Előzmény: #549817

na látod, szerinted... A buxot tradeled, nem a kinti piacokat... :) Lesz imf megállapodás és 26k lesz a bux, akkor majd nézelődhetsz a short után...