Re: nincs cím
Kissherceg Előzmény: #549817na látod, szerinted... A buxot tradeled, nem a kinti piacokat... :) Lesz imf megállapodás és 26k lesz a bux, akkor majd nézelődhetsz a short után...
na látod, szerinted... A buxot tradeled, nem a kinti piacokat... :) Lesz imf megállapodás és 26k lesz a bux, akkor majd nézelődhetsz a short után...