Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #549794

SP, meg Dow Jones -ra gondoltam....BUX az után megy....mi tripla bóvliban vagyunk, nekünk ezek a "magasságok" jelentik a csúcsot mostanság.....szerintem.