Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

big-ebuy Előzmény: #549777

a emberek még itt izgulnak be,pont a tetők környékén a laikusok mert lám long van...ezt még a nagyok tetézik mert húznak egy nagyot rajta még a reál g. nem jön helyre....a ekb is buzdítja őket,sztem még long ez évbe korrikal...okt választás a usába ami dec zárul....short hova,új ath???