Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #549762

ha belegodolunk most jön csak el igazán a shortosok aranykora :

- gzadaság ugyanolyan xar állapotban van mint 2-3 éve....semmi sem javul igazán....döntéshozók bénák, nem csinálnak semmit csak ígérgetnek.

- indexek sok éves csúcsok közelében...tehát ahhoz hogy itt tartsák mindig sokkal nagyobb erőfeszítés kell.

tehát a legkisebb esési jelre csak rá kell adni, és ha gyorsan visszarántják lezárni a shortot, ha lehet futtatni akkor továbbvinni.