Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #549682

majd eljön a shortosok ideje is.....ez az úgynevezett "mászolygás" ami most megy - Zsiday szavaival élve...mikor mindig bedobnak valami csodavárós hírt, vagy amikor erőszakolják fölfele, nem engedik esni....

Azért arra kíváncsi leszek hogy ennek a világrendnek mikor lesz vége...10-20-30 év? mikor nem a dollár lesz az úr, mikor már nem lehet többet nyomtatni...mert elfogy az emberek bizalma...mer törökké ez nem fog menni.