Re: nincs cím 2012. szeptember 7. 11:32 Csilla76 Előzmény: #549676 kiszköcög célja, hogy engem kiidegeljen...én örültem volna, ha idén olcsóbban áraztak volna mindent, de hát nem tették..:-(( (egyszer vot Budán kutyavásár)