Re: nincs cím 2012. szeptember 7. 11:24 BudFox Előzmény: #549668 Jó, küldjük meg Börninek ezt a négy célárat :-))) csak hogy tudja, hogy mikor kell újabb buzdító beszédet tartania :-)))