Re: fd
Borska Előzmény: #549226igen,nagyon hasonlóan látom,ilyen hangulatban el lehet adni a szart is,ügyesen csinálják,nem vagyok fidesz párti,igaz semmilyen párti se vagyok,de ha ez a lista az imf-től valós ,és tényleg ezt akarják ,akkor OV-nak tökigaza van,menjenek el a bánatba,lehúzni a bőrt az emberekről,lassan valóban egy modern rabszolgatartó társadalomban fogunk szolgálni, feudális viszonyok,munka koszt-kvártélyért,gyakorlatilag majdhogynem röghöz kötött az ember, nem jó ez így......