Re: fd
BudFox Előzmény: #549221hát meglehet...mondjuk azt nem gondoltam volna hogy a 18.160 -as shortom ma még minuszban is lesz :D
rossz hírre tépés lett a végére...szánalmas..
egyébként a kormány szerintem direkt most dobta be hogy nem kell hitel, mikor az egész világban hurrá hangulat van :-))) rafináltak.