Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: fd

BudFox Előzmény: #549221

hát meglehet...mondjuk azt nem gondoltam volna hogy a 18.160 -as shortom ma még minuszban is lesz :D

rossz hírre tépés lett a végére...szánalmas..

egyébként a kormány szerintem direkt most dobta be hogy nem kell hitel, mikor az egész világban hurrá hangulat van :-))) rafináltak.