Re: fd
Borska Előzmény: #549202"amikor a futuresok negatívban lesznek "
csak óvatosan Bud,tudod hogy ősshortos vagyok,szerintem teljes káosz és zűrzavar ,szakadék szélén állunk, DE!!!! mi van ha téved oly sok hasonló gondolkodású ember mint én,és nem lesz semmi gáz,esés is csak korr képpen,most a technikai kép és az elszántság mutatása (lehet ez csak játék ismét) FED,ECB mindenképp óvatosságra int a féktelen shorttal kapcsolatban,egy ilyen bejelentés hetekig,sőőőőt hónapokig tud hurrá hangulatot okozni,és tetszik nem tetszik minket is vinni fognak,nem akkora léptekkel tán ,de menni fogunk,mintsem hogy essünk,simán kinéznek új csúcsok és lehet röhejes de hatit simán el tudom képzelni 19500-20000között,szóval szerintem óvatosan a shorttal