Re: fd
gilgalad Előzmény: #549145Süssél a királyunknak valami mákosat, hogy ne rángjon úgy a szája. Ez is előre lezsírozott duma volt, poziból beszélnek. A kérdés hány pontot szeretnének nyerni, vagy most a nagyok kicselezik őket? (Jusztis megállapodnak :-))